Věděli jste, že kód z filmu Matrix pochází z receptů na sushi?? 🍣😅

Na přátelské pracovní atmosféře
a dobré náladě si zakládáme 🙂

Kontaktní údaje

Email na provozovatele stránek: nabor@brigadavkine.cz
Mailing a komerční sdělení: marketing@brigadavkine.cz

Provozovatelem stránky www.brigadavkine.cz je společnost: Embey s.r.o. | Olšanská 55/5, Praha 3, 130 00 | Zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C 307792 | IČ 06255655

Kontaktujte nás


Zpracování osobních údajů:
1. Uděluji tímto souhlas společnosti Embey s.r.o., Olšanská 55/5, Praha 3 - Žižkov, 130 00, IČ 06255655 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, bydliště apod.
2. Jméno, příjmení, telefonní číslo, bankovní spojení, adresu bydliště, RČ a e-mail je nutné zpracovat za účelem získání práce a sjednání pracovně právního vztahu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány a uloženy po dobu 10 let.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním emailu na kontaktní údaje společnosti info@brigadavkine.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: a. Poskytovatel softwaru „plánování směn“ b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.