UVADĚČ * BARMAN * POKLADNÍ * BARISTA

V centru Prahy tě čeká atraktivní prostředí kina Slovanský dům, protože do tohoto kina chodí často i cizinci, zájemce o brigádu musí ovládat základy angličtiny. Otvírací doba kina Po – Ne 11:00 až 00:00 je třeba s tím počítat, nabízíme různé směny, na kterých se brigádníci spravedlivě střídají. Minimální věk 18+ je požadován pro pozice barman i pokladní. Práce u nás je vhodná i pro studenty. Směny si můžeš navolit v našem online systému dle svých časových možností, budeme ale na oplátku chtít, abys pracoval min. 50 hodin v měsíci plus víkend jednou za 14 dní.

Uvaděč uklízí v sálech a lobby, kontroluje vstupenky a dělá mnoho další pomocné práce důležité pro chod kina – plat po zaučení až 140 Kč/hod hrubého.

Pokladní prodává vstupenky, zakládá klubové karty, vyřizuje rezervace a představuje návštěvníkům různé novinky, které v kině právě běží – plat po zaučení až 153 Kč/hod hrubého + dýška.

Barman prodává občerstvení, připravuje popcorn, má na starost přípravu i úklid baru a po směně provádí inventuru – barman má plat po zaučení až 168 Kč/hod hrubého + dýška. Barman potřebuje k práci potravinářský průkaz. Ten vystavuje obvodní lékař na počkání.

Jak to tady chodí a co budeš na brigádě vlastně dělat, si zkusíš na informačním dnu.

Výborná dostupnost MHD.
Smluvní vztah DPP.
Nabízíme možnost profesního růstu na pozici supervizor BVK.
Jsme tu skvělá parta a všechno tě naučíme❤️

ZAČNI SVOJÍ KARIÉRU U FILMU….