UVADĚČ * BARMAN * POKLADNÍ​​

Otevírací doba kin v Pardubicích je Po-Pá 13:30 – 00:00 a So-Ne 10:30 – 00:00 máme různé směny. Nabízíme i flexibilní plánování směn, ale budeme chtít odpracovat min. 40 hodin za měsíc a otevřeno je i o svátcích a víkendech. Plat po zaučení dle pozice je od 90 až 110 Kč/hod hrubého + dýška. Brigádník potřebuje k práci potravinářský průkaz. Ten vystavuje obvodní lékař na počkání. Minimální věk 18+

🎄🎄🎄 EXTRA BONUSY⭐ pro nové kolegy v listopadu a prosinci +500 Kč 💰 za odpracovaných 80 hodin v měsíci ⭐ 100% příplatek za práci ve svátek 🎅🏽🎁

 

Uvaděč uklízí v sálech a lobby, kontroluje vstupenky a dělá mnoho další pomocné práce důležité pro chod kina – plat po zaučení 90 Kč/hod hrubého.

Pokladní prodává vstupenky, vyřizuje rezervace a představuje návštěvníkům různé novinky, které v kině právě běží – plat po zaučení 100 Kč/hod hrubého + dýška.

Barman prodává občerstvení, připravuje popcorn, má na starost přípravu i úklid baru a po směně provádí inventuru – barman má plat po zaučení 110 Kč/hod hrubého + dýška. Brigádník potřebuje k práci potravinářský průkaz. Ten vystavuje obvodní lékař na počkání.informačním dnu.

Jak to tady v kině chodí a co budeš na brigádě vlastně dělat, si zkusíš na informačním dni. 

Výborná dostupnost MHD.

Smluvní vztah DPP.

Nabízíme možnost profesního růstu na pozici supervizor BVK.
Jsme tu skvělá parta a všechno tě naučíme❤️

ZAČNI SVOJÍ KARIÉRU U FILMU….