BARMAN * POKLADNÍ * UVADĚČ

V Cinema City Flora tě čeká 8 sálů a budeš se také starat o návštěvníky IMAX®.  Otvírací doba kina Po – Pa 11:00 až 00:00 a So – Ne 09:00 až 00:00 je třeba s tím počítat. Nabízíme různé směny, na kterých se brigádníci spravedlivě střídají. Pro pozice barman a pokladní je požadován minimální věk 18+. Směny si můžeš navolit v našem online systému dle svých časových možností, budeme ale na oplátku chtít, abys odpracoval min. 50 hodin v měsíci a jeden víkend za 14 dní.

Uvaděč uklízí v sálech a lobby, kontroluje vstupenky a dělá mnoho další pomocné práce důležité pro chod kina – až 140 Kč/hod hrubého.

Pokladní prodává vstupenky, zakládá klubové karty, vyřizuje rezervace a představuje návštěvníkům různé novinky, které v kině právě běží – plat po zaučení až 153 Kč/hod hrubého + dýška.

Barman prodává občerstvení, připravuje popcorn, má na starost přípravu i úklid baru a po směně provádí inventuru – barman má plat po zaučení až 168 Kč/hod hrubého + dýška. Barman potřebuje k práci potravinářský průkaz. Ten vystavuje obvodní lékař na počkání.

Jak to tady chodí a co budeš na brigádě vlastně dělat, si zkusíš na informačním dnu.

Výborná dostupnost MHD.
Smluvní vztah DPP.
Nabízíme možnost profesního růstu na pozici supervizor BVK.
Jsme tu skvělá parta a všechno tě naučíme❤️

ZAČNI SVOJÍ KARIÉRU U FILMU….