UVADĚČ * BARMAN/POKLADNÍ * BARISTA

Na Chodově tě čeká 18 sálů s nejlepší promítací technikou, 4DX i VIP zóna. Pro pozice barman/pokladní, barista je požadován minimální věk 18+. Směny si můžeš navolit v našem online systému dle svých časových možností. Budeme, ale na oplátku chtít, abys pracoval min. 50 hodin plus 1 víkend v měsíci. Otvírací doba kina je 11:00 – 00:00 je třeba s tím počítat, nabízíme různé směny, na kterých se brigádníci spravedlivě střídají.

Uvaděč uklízí v sálech a lobby, kontroluje vstupenky a provádí další pomocné práce důležité pro chod kina – plat po zaučení až 140 Kč/hod hrubého.

Barman/Pokladní prodává občerstvení, vaří popcorn, má na starost přípravu i úklid baru po směně. Dále prodává vstupenky, vyřizuje rezervace a představuje návštěvníkům různé novinky, které v kině právě běží – plat po zaučení 168 Kč/hod hrubého + dýška. Barman potřebuje k práci potravinářský průkaz. Ten vystavuje obvodní lékař na počkání.

Barista prodává občerstvení v kavárně, připravuje různé druhy kávy a má na starost i úklid kavárny po směně – barista má plat po zaučení 168 Kč/hod hrubého + dýška. Barista potřebuje k práci potravinářský průkaz. Ten vystavuje obvodní lékař na počkání.

Jak to tady chodí a co budeš na brigádě vlastně dělat, si zkusíš na informačním dnu.

Výborná dostupnost MHD.
Smluvní vztah DPP.
Nabízíme možnost profesního růstu na pozici supervizor BVK.
Jsme tu skvělá parta a všechno tě naučíme ❤️

ZAČNI SVOJÍ KARIÉRU U FILMU….