Registrační formulář - brigáda v Cinema City

 UvaděčObsluha baruObsluha kavárnyPokladní


Otvírací směny 11-17hVečerní směny 14-24h

Letní prázdninová brigáda je možná pouze v rozmezí 1. 7.-31. 8.


Student SŠStudent VŠZaměstnanecŽivnostníkNezaměstnanýMateřská dovolená


obor gastronomies penězipřímý prodejpromo akcepráce v obchodě


anone


anone


Neposkytujeme jednorázovou brigádu
Dlouhodobou (více než 6 měsíců)Krátkodobou (do 3 měsíců)Zde můžete nahrát vaši fotografii. Maximální velikost 500KB


Poskytnuté osobní údaje jsou zpracovány a použity za účelem zaslání pracovní nabídky, zpracování Vašich požadavků nebo Vám umožní přístup ke specifickým informacím a aplikacím. Odesílatel uděluje marketingový souhlas společnosti Trivanger s.r.o., V podvrší 1661/2, Praha 8, 182 00, IČ 28407181, k jejich zpracování, a to na dobu 12 měsíců.

Zpracování osobních údajů:
1. Uděluji tímto souhlas společnosti Trivanger s.r.o., V podvrší 1661/2, Praha 8, 182 00, IČ 28407181 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, bydliště apod.
2. Jméno, příjmení, telefonní číslo, bankovní spojení, adresu bydliště, RČ a e-mail je nutné zpracovat za účelem získání práce a sjednání pracovně právního vztahu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány a uloženy po dobu 10 let.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním emailu na kontaktní údaje společnosti info@brigadavkine.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: a. Poskytovatel softwaru „plánování směn“ b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

⚠️Aktuálně je nábor brigádníků ve všech kinech pozastaven. Děkujeme za pochopení.